Ślub i wesele to wyjątkowy moment w Waszym życiu, do którego trzeba się przygotować.

Poszukiwania sali, fotografa, kamerzysty, DJ-a bądź zespołu. Na sam koniec młoda para pozostawia…

Pierwszy taniec weselny!

Kiedy zacząć przygotowania, aby czuć się w nim naturalnie i swobodnie?

Jest to bardzo indywidualna sprawa każdego z Was.

Chcecie wiedzieć, co MY o tym sądzimy? 😉

Naukę polecamy zacząć jakieś 3 miesiące przed ślubem, ale to również zależy od Waszej dostępności czasowej i od poziomu zaawansowania choreografii tanecznej. Czasem wystarczy miesiąc, a czasem i cztery. Jeśli jesteście ograniczeni czasowo, lepiej przygotować się do tej ważnej chwili trochę wcześniej. Polecamy umówić się z instruktorem na pierwszą lekcję z wyprzedzeniem, aby ustalić szczegóły, terminy spotkań, utwór, do którego chcecie tańczyć. Miejcie na uwadze również termin waszego ślubu. Jeśli planujecie wesele w okresie wakacyjnym, musicie liczyć się z tym, że jest to sezon taneczny i instruktor, z którym będziecie się umawiać na lekcje może nie mieć aż tyle wolnych godzin. Dlatego pamiętajcie – lepiej zacząć WCZEŚNIEJ! 😉

Interesuje Cię pierwszy taniec w Radomiu lub w Warszawie? Napisz do nas lub zadzwoń!

A może nie podoba Ci się tradycyjny pierwszy taniec i szukasz inspiracji na coś innego i nowego, co zaskoczy każdego z gości weselnych?

Możemy również nauczyć Was samych podstaw, a Wy na luzie zatańczycie po swojemu, bez liczenia, określonej choreografii i kolejności kroków.
Opcji jest wiele.

Nie jesteście pewien, co byłoby lepsze? Zaufaj profesjonalistom! Umów się już dziś na lekcję prywatną z instruktorem w Radomiu, Grodzisku Mazowieckim bądź w Warszawie lub po prostu napisz do nas wiadomość, a my się odezwiemy.

Czekamy na Ciebie! 🙂

Zespół Studia Tańca Rejdance